PRODUKTY W OFERCIE

1
Imitator dymu i ciepła Testifire 1001 do testowania czujników optycznych i temperaturowych, 1 x TS3 kapsuła do wytwarzania dymu, 2 x baterie 760NiMH, 1 x Solo 725 Szybka ładowarka z możliwością ładowania z gniazda zapalniczki w samochodzie. Posiadamy również testery do sprawdzania czujników tlenku węgla. Kapsułki do imitatora dymu TS3 SMOKE, TC3 CO – 6 szt. w paczce.
 
1
Gaz testowy firmy SMOKE SABRE 150ml do czujników optycznych. Poręczny i praktyczny tester do małych wysokości bez użycia drabiny.
 
1
SOLO 100 tyczka teleskopowa czteroczęściowa umożliwia dostęp do detektorów zamontowanych do 6m.
SOLO 101 tyczka teleskopowa dwuczęściowa umożliwiająca dostęp do detektorów zamontowanych do 2.5m.
SOLO 108 tyczka umożliwiająca dostęp do detektorów zamontowanych do 4m. Łącząc te produkty można uzyskać dostęp do detektorów zamontowanych do 9m.

SOLO365-001 Tester czujek optycznych dymu Solo 365-001 jest najnowszym urządzeniem od Detectortesters bazującym na 30 letnim doświadczeniu w dziedzinie konserwacji systemów przeciwpożarowych. Zmniejszona waga o 15% w stosunku do Solo 330-001 i prostsza obsługa. Zestaw Solo 365-001 zawiera:
1x Solo 365 – głowica testująca
1x Solo 370 – bateria Li-Ion
1x Solo 371 – generator dymu
1x Solo ES3 – zasobnik dymu
1x SPARE1060 – ładowarka USB
 
Komponenty oraz uszczelki, uszczelnienia do zaworów kontrolno alarmowych firmy ANGUS FIRE, GW SPRINKLER.
1
1  1
 
  • ZKA MODEL C1 (mokry) DN 80, 100, 150, 200
  • ZKA MODEL C (mokry) DN 100, 150, 200
  • ZKA MODEL D (suchy) DN-100, DN-150
  • ZKA MODEL A, B, B1
  • AIR VALVE “MUSHROOM”
  • DELUGE VALVES MK-1, DELUGE VALVE MK-11
  • ACCELERATORY(Przyśpieszacz) MODEL B1
  • DZWONY ALARMOWE MODEL F
  • STANOWISKA KONTROLNO ALARMOWE
  • PRZEPŁYWOMIERZE
 •    ZAWORY MOTYLOWE

 

 

 

 

 

Posiadamy w swojej ofercie automatyczne urządzenia gaśnicze, które nie wymagają żadnych połączeń elektrycznych ani czujników. Do zadziałania systemu nie potrzeba również interwencji personelu. System zadziała samoczynnie po przekroczeniu odpowiedniej temperatury. Mamy szeroką i zróżnicowaną gamę urządzeń gaśniczych przeznaczonych do reagowania w sposób wszechstronny i skuteczny na potrzeby ochrony przeciwpożarowej w wielu dziedzinach zastosowania, międzyjnymi: 

ROZWIĄZANIA DLA OCHRONY SZAF ELEKTRYCZNYCH,

CIĄGÓW KABLOWYCH, 

SERWEROWNI,

URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Oferowane przez naszą firmę urządzenia to automatyczne systemy gaszenia gazem, jako środek gaśniczy może być użyty Novec 1230 produkcji 3M lub środek gaśniczy FM-200.
Urządzenie gaśnicze Fire-Trace i Reaction zabezpiecza instalacje takie jak rozdzielnice, szafy sterownicze, elektryczne oraz wszelkie instalacje elektryczne, elektroniczne, szafy z serwerami. Butle ciśnieniowe posiadają pojemność od 1 do 7 litrów. Jedną butlą możemy zabezpieczyć kubaturę netto do ~3,0 m3 (NFPA 2001, C=36%).
Szafy elektryczne, rozdzielnie, szafy z serwerami spotyka się niemal we wszystkich gałęziach przemysłu oraz zastosowaniach komercyjnych.  W niektórych przypadkach rozwiązania elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne mogą ograniczać się do niewielkich paneli sterowniczych w innych w grę mogą wchodzić całe pomieszczenia wypełnione najróżniejszą elektroniką. Jeżeli ogień wybuchnie w jednej z szaf może spowodować tylko jej zniszczenie, ale pozostawiony bez nadzoru może rozprzestrzenić się po całym pomieszczeniu, powodując zagrożenie dla całego budynku. Niezależnie od ilości szaf elektrycznych, Fire-Trace i Reaction oferuje niezawodny, tani system ochrony przeciwpożarowej zapewniający ugaszenie i izolacje ognia w obrębie danej szafy.

System Pośredni wykorzystuje przewody tylko w formie detektorów. W momencie gdy rury przepalą się pod wpływem temperatury, to powoduje uwolnienie się środka gaśniczego poprzez oddzielną sieć rur lub dysz kierunkowych do jednej z dysz wypełniających całe pomieszczenie środkiem gaśniczym szybko i skutecznie.

System bezpośredni wykorzystuje wypełniony gazem gaśniczym przewód detekcyjny, pełniący funkcję zarówno detektora jak i urządzenia gaśniczego. Elastyczny czerwony przewód może zostać poprowadzony według zapotrzebowania, zapewniając detekcję oraz gaszenie już w zalążku. Zasada działania opiera się na oddziaływaniu temperatury, która w miejscu osiągnięcia najwyższej wartości przetapia przewód detekcyjny tworząc dysze uwalniającą środek gaśniczy. System bezpośredni może zostać zaopatrzony w dodatkowy aktywator ciśnieniowy, który może odciąć zasilanie.

 

Serwis butli, ponowne napełnienie wykonujemy w naszej firmie w ciągu 1-3 dni od demontażu. 
Nasze Systemy gaszenia są bezpieczne w użyciu i posiadają znak jakości CE i π dotyczące urządzeń ciśnieniowych (dyrektywy Unii Europejskiej PED i T-PED).
Informacje na temat cen można uzyskać telefonicznie lub e-mailem. Tel. 600183468 lub info@pozarek.com.pl