Sprzedaż


Dbanie o bezpieczeństwo jest priorytetem zarówno w życiu codziennym, jak i w miejscach pracy.
Jednym z aspektów zapewnienia bezpieczeństwa jest dostępność i właściwe wykorzystanie urządzeń gaśniczych. Sprzedaż urządzeń odgrywa zasadniczą rolę w tej kwestii, umożliwiając ludziom i organizacjom odpowiednie przygotowanie do działań w przypadku pożaru.

Dostarczamy stałe urządzenie gaśnicze zabezpieczające:
instalacje telekomunikacyjne, rozdzielnice, szafy sterownicze, wszelkie instalacje elektryczne i elektroniczne.

System również używany jest w pojazdach lądowych takich jak maszyny budowlane, kampery itp.
Posiadamy rozwiązania dla ochrony m.in.: przenośników taśmowych, przenośników kubełkowych, silosów,filtrów, separatorów, filtrów workowych, filyto-cyklonów, cyklonów, itd.,automatyczne systemy gaszenia mgłą wodną XFLOW. Niskociśnieniowy system XFlow® produkcji NOVENCO FIRE FIGHTING jest wysoce efektywnym systemem mgły wodnej dla zastosowań morskich i lądowych.


W swojej ofercie dysponujemy również automatycznymi urządzeniami gaśniczymi , które nie wymagają połączeń elektrycznych ani czujników. Do zadziałania systemu nie potrzeba również interwencji personelu. System zadziała samoczynnie po przekroczeniu odpowiedniej temperatury. Mamy szeroką i zróżnicowaną gamę urządzeń gaśniczych przeznaczonych do reagowania w sposób wszechstronny i skuteczny na potrzeby ochrony przeciwpożarowej w wielu dziedzinach zastosowania.

Nasze Systemy gaszenia są bezpieczne w użyciu i posiadają znak jakości CE i π dotyczące urządzeń ciśnieniowych (dyrektywy Unii Europejskiej PED i T-PED).

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie UTI.PL